O nas

Firma

Biuro rachunkowe Brawisto sp. z o. o. powstało w 2017 roku na potrzeby i obsługę kilkuset spółek założonych i zakładanych przez firmę Gotowe Spółki i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi dla różnych podmiotów gospodarczych, zarówno małych (jednoosobowych firm), jak i średnich i dużych spółek (w tym spółek giełdowych).

Świadczymy szeroko rozumiane usługi księgowe począwszy od wsparcia w rozpoczęciu działalności, poprzez usługi finansowo – księgowe w trakcie biznesowej działalności, a skończywszy na unijnych rozliczeniach podatku VAT.Najlepszą rekomendacją i dowodem na to, że nasz biznes prowadzimy profesjonalnie i wiarygodnie jest współpraca z Gotowe Spółki .

Firma Gotowe Spółki - to sprzedaż Gotowych Spółek Polskich i Zagranicznych z VAT eu lub bez, Fundacje, Koncesje Paliwowe, Licencje na Transport, Wirtualne Biuro, Konta bankowe. Nasza oferta obejmuje również spółki z stażem kilkumiesięcznym lub kilkuletnim. Data ich rejestracji może ułatwić uzyskanie kredytu, dotacji czy pozwolić na udział w przetargu lub innych procedurach urzędowych

Zespół

W trosce o jak najlepszą jakość świadczonych usług, współpracą z Państwem zajmują się osoby z
odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i kompetencjami.

Wiemy, jak ważna dla każdej firmy jest dobrze prowadzona księgowość. Dzięki ogromnemu
zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i gwarancji wzajemnego zaufania, zapewniamy naszym
Klientom najlepszą asystę finansowo-księgową, podatkową i prawną.

Czym się kierujemy

Dzięki Nam prowadzenie firmy stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Profesjonalizm

Oznacza dla nas, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, według naszej najlepszej wiedzy i naszych kompetencji. Wartość ta, oznacza także, że nasze usługi wykonujemy rzetelnie, skrupulatnie i terminowo.

Zaufanie

To wartość, którą budujemy w oparciu na partnerstwie z firma Gotowe Spółki, która oferuje sprzedaż Gotowych Spółek Polskich i Zagranicznych z VAT EU lub bez.

Oszczędność finansowa

To wartość, która przyświeca nam w znajdowaniu dla Państwa takich rozwiązań, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków, w ramach prowadzonego biznesu i w zgodzie z poszanowaniem prawa.

Satysfakcja klienta

To wartość, która wynika z realizacji trzech powyższych i daje nam wysokie poczucie sensu tego, co robimy.

Biuro Rachunkowe

Brawisto sp. z o. o.

ul. Dąbrowskiego 75/70  

Numer Regon:  366365867 

Numer KRS:  0000659090  

E-mail:   brawisto@tk.com