Wsparcie w rozpoczęciu działalności we współpracy z firma Gotowe Spółki

Najstarszą w Polsce firma zajmująca się zakładaniem spółek jest firma Gotowe Spółki, znajdująca się w Poznaniu. Na swoim koncie mamy tysiące założonych spółek. Założymy gotową polską lub zagraniczną spółkę.

Planując założenie spółki w Polsce, musimy wiedzieć, że samo kompletowanie odpowiednich dokumentów może się okazać żmudnym zajęciem. Prawo Handlowe jest bardzo precyzyjne i w niektórych aspektach dość skomplikowane, a same przepisy rachunkowe oraz podatkowe w Polsce są jednymi z najsurowszych w Europie. Chcąc ułatwić cały ten proces, warto zwrócić się do nas z prośbą o pomoc i oddać część obowiązków w ręce specjalistów. Nie musisz się martwić. Zadbamy o interesy Twojej spółki.

Firma „Gotowe Spółki” dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, pomoże ci zacząć, umożliwiając szybki start i kompleksowe zajęcie się dowolnym typem spółki. Wszystko po to, byś jako właściciel mógł skupić się na kierowaniu swoją własną strategią biznesową. Dzięki nam uporasz się z trudną dokumentacją, przebrniesz przez przepisy podatkowe i bez zbędnego stresu zajmiesz się budowaniem swojej spółki.

Nie musisz przejmować się dokumentacją. Specjaliści z naszej firmy zajmą się koncesjami i licencjami Twojej spółki. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą.

Na początku będziesz musiał wybrać odpowiednią formę prawną spółki. W zależności od obranego kierunku nasza firma „Gotowe Spółki” dobierze odpowiednią formę prawną dla konkretnego typu działalności. Nasi eksperci pomogą ci w opracowaniu najlepszej strategii.

Kiedy już wybierzemy odpowiednią formę prawną, rozpocznie się etap kompletowania dokumentów, a także sporządzenia, co ważne, umowy spółki. Taka umowa musi być stworzona w sposób indywidualny dla potrzeb każdego klienta oraz jego partnerów, wspólników.

Pomożemy Ci z tym. Nasza firma „Gotowe Spółki” uczestniczy w procesie sporządzenia umowy między udziałowcami spółki jako firmy. Często wiąże się to z koniecznością wizyty u notariusza w celu podpisania przygotowanej umowy spółki. Cała reszta, czyli chociażby rejestracja spółki w rejestrze przedsiębiorców pozostanie w rękach naszej firmy.

Firma „Gotowe Spółki” spieszy z odpowiedzią. Stawiamy na profesjonalizm i dobry kontakt z klientem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by twoja inwestycja przyniosła sukces.

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni do Twojego zamysłu rodzaj spółki.

Rodzaj spółki dobierzemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Zajmiemy się przygotowaniem licencji czy koncesji. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów spółek (np. nowe gotowe spółki polskie bez czynnego VAT, nowe gotowe spółki polskie z czynnym VAT EU, gotowe spółki z licencją na spedycje itp.)

We współpracy z notariuszem przygotujemy zawiązanie spółki.

Przeprowadzimy Cię przez proces prawny, tak aby spełnić wszelkie oczekiwania. Zajmiemy się procedurami i dokumentacją Twojej firmy.

Stworzymy umowę spółki dostosowaną do twoich potrzeb

Stworzymy umowę spółki tak, aby była dostosowane do potrzeb Twojej spółki i panującej w niej sytuacji. Pod uwagę weźmiemy także relacje między wspólnikami naszego klienta.

Zajmiemy się formularzami i pismami

Zajmiemy się dostarczeniem formularzy sądowych i pism urzędowych, żebyś nie musiał osobiście zajmować się takimi drobiazgami.

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni do Twojego zamysłu rodzaj spółki.

Zarejestrujemy Twoją działalność w spisie przedsiębiorców.